KLIMAVENT s.r.o. - vzduchotechnika, návrh, dodávka, montáž, servis

úvod | co Vám nabízíme | naše certifikáty | naše reference | poptávka | kontakt  

vzduchotechnika


Smyslem vzduchotechnických systémů je efektivní naplnění hygienických norem na výměnu vzduchu v objektu s ohledem na snížení energetických nároků této výměny.
Naše firma Vám nabízí veškeré práce v oboru vzduchotechnika od prosté výměny ventilátoru přes odsávání z kaváren a restaurací až po komplexní řešení vzduchotechniky včetně topení, chlazení, filtrace, rekuperace a MaR pro obchodní centra, průmyslové objekty, zdravotnické prostory, hotely, divadla atd. K realizaci našich zakázek používáme jednotky a komponenty všech tuzemských i zahraničních výrobců a dodavatelů, např. JANKA-LENNOX, GEA, ATREA, REMAK, ELEKTRODESIGN, SYSTEMAIR, VKV PARDUBICE, MANDÍK, TROX, VORTICE, CATA a další. Po dokončení pro Vás budeme provádět záruční i pozáruční servis namontovaného zařízení včetně oprav a případných rekonstrukcí.
Provádíme rovněž dodávku a montáž větrání a teplovzdušného vytápění nízkoenergetických RD pomocí rekuperačních jednotek ATREA, nebo prosté větrání s rekuperací RD z důvodu udržení přijatelného tepelně-vlhkostního mikroklima.
Dále provádíme výměnu střešních ventilátorů na panelových domech za ventilační turbímy LOMANCO, odsávání výfukových zplodin a prachu vznikajících při pájení a broušení, odsávání výfukových plynů automobilů (RAJCH, KEMPER, NEDERMANN), vzduchotechniku a odvod spalin od motorgenerátorů, větrání a filtrace lakovacích boxů a kabin.
Pro naše zákazníky zajistím výrobu a montáž vzduchotechnického potrubí kruhového i čtyřhranného z pozinkovaného plechu, oceli, mědi, nerezi a plastu včetně požadované povrchové úpravy, jako jsou nátěry, nebo tepelné, protihlukové a protipožární izolace.

Registrace do programu "Zelená úsporám"
(1.6.2010)

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma byla k 1.6.2010 zaregistrována do programu "Zelená úsporám" jako odborný dodavatel v oblasti tepelných čerpadel, solárních systémů a rekuperačních jednotek.

  KLIMAVENT, s.r.o., KLIMAVENT, s.r.o. Cejl 40/107, 602 00 Brno, odpovědná osoba: Ing. Jaroslav Zounek | WEBOVÉ STRÁNKY